Menu

O Nas

photodune-1798779-woman-xs

PITiWN - Samorząd gospodarczy na rzecz biologizacji i zrównoważonego rozwoju

Looking for something

Even More Popular Items

Close Panel

slajdy

  • 1
  • 2

Relacja z IV Edycji Konferencji Wellness.

23 listopada odbyła się 4 już edycja Konferencji Wellness organizowanej przez Platformę Produktów i Usług (www.ppiu.pl). Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych, objęła patronatem to wydarzenie.

Prelegentów i uczestników tym razem gościła Centralna Biblioteka Rolnicza przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać  interesujących wystąpień: czym jest Wellness – dr Ewy Białek, o równoważeniu organizmu – Zbigniewa Dąbczyńskiego, o niesamowitych mikroorganizmach (ProBioEmach) Prezesa Zarządu Stowarzyszenia EkosystEM- DZIEDZICTWO NATURY – Stanisława Kolbusza, Marii Sałygi o krzemie, Patrycji Stępień o psychologii i astrologii oraz Sylwestra Lipskiego – Prezesa Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych na temat nowej organizacji samorządów gospodarczych. Tradycyjnie Gości powitali Robert Sienczewski i Jarosław Szymanek, Dyrektorzy Platformy Produktów i Usług. Organizatorzy zadbali także o zorganizowanie czasu w przerwach między wykładami – była to okazja, by obejrzeć wyśmienity występ dziecięcego zespołu KENSEI,  prezentującego taniec i akrobatykę sportową i  wywołującego okrzyki zachwytu widzów. Goście mogli także poznać ofertę  firmy LIMBA - kosmetyki krzemowe,  ProBiotics - produkty z mikroorganizmami,  CELLFOOD - kosmetyki z tlenem  oraz bakteriami, które w domu z mleka robią pyszny jogurt lub kefir. Można było też skorzystać z masażu biurowego, wykonywanego przez pracowników firmy For Good Health oraz porozmawiać z Patrycją Stępień -  psychologiem i astrologiem.

Patronami medialnymi konferencji byli: Magazyn VIP, Fakty Gospodarcze, Świat Elit, portal Biznes z klasą. Patronami merytorycznymi była Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych oraz stowarzyszenie Dziedzictwo Natury, a sponsorem IBI.PL reklama i poligrafia.

W czasie konferencji trwał konkurs, którego laureaci - oprócz nagród w postaci kosmetyków - otrzymali także interesujące nagrody.

Jak zawsze konferencja była bardzo interesująca. Na podkreślenie zasługuje fakt, że z każdą kolejną edycją organizatorzy mają więcej ciekawych pomysłów i zapewniają coraz więcej atrakcji dla Gości. Mamy nadzieję, że 5-ta jubileuszowa edycja będzie na jeszcze wyższym poziomie.

PPiU

 

SKSLWellnes

 

 

Informacji o kolejnych konferencjach szukaj na stronie www.konferencje.ppiu.pl

 

Czytany 4151 razy Ostatnio aktualizowany: czwartek, 18 grudzień 2014 13:13

Kontakt siopka

Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych
00-322 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 66 lok.1A, tel. (22) 828 11 22, tel. kom +48 668 121 922, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja: Sąd Rejonowy dla  M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000495242, NIP: 525-25-78-103, REGON: 147079996
Bank : Pekao S.A. XV o/W-wa, Konto: PL  11 12402887 1111 0010 5619 0662