Menu

O Nas

photodune-1798779-woman-xs

PITiWN - Samorząd gospodarczy na rzecz biologizacji i zrównoważonego rozwoju

Looking for something

Even More Popular Items

Close Panel

slajdy

  • 1
  • 2

Relacja z VIII Konferencji Wellness

Za nami już kolejna – ósma edycja Konferencji Wellness. Patronat nad konferencją objęła Polska Izba Technologi i Wyrobów Naturalnych i Stowarzyszenie EkosystEM-Dziedzictwo Natury. Było jak zawsze merytorycznie – bardzo ciekawe wykłady. W skrócie Agata Gawlikowska mówiła na temat diety bezglutenowej, Karolina Mikulko i Urszula Kaptur na temat wpływu odżywiania na sukcesy w sporcie, Dariusz Żochowski mówił na temat cukrzycy, Stanisław Kolbusz na temat bio-logizacji środowiska, Mariusz Paszko opowiedział jaki wpływ na inteligencję i naukę ma sposób w jaki się odżywiamy, a Łukasz Kolasiński podpowiedział jak prawidłowo powinien się odżywiać sportowiec-amator. Wszystko dotyczyło diety, sposobu jedzenia i tego co jemy, ponieważ hasłem przewodnim tej edycji konferencji było „Jesteś tym, co jesz”. Kto nie mógł być będzie mógł części wykładów wysłuchać na kanale YT organizatora.

 

Było rozrywkowo – tym razem organizator – Platforma Produktów i Usług dbał o to, aby słuchacze mogli chwilami odpocząć i przygotować się na kolejną dawkę wiedzy. Były występy Thomasa Martina i Danuty Stankiewicz. Był też pokaz kulinarny w wykonaniu Anny Archackiej-Siemińskiej – laureatki programu Hell's Kitchen. A całość poprowadził Ryszard Rembiszewski.

 

Artyści i prowadzący odebrali z rąk organizatorów i partnera – firmy kurierskiej GONIEC piękne świąteczne upominki oraz od Restauracji THANDOOR vouchery na kolację dla dwóch osób w podziękowaniu za ich trud i pracę.

 

Kolejną atrakcją było spotkanie z Anną Kalatą, która w przerwie podpisywała swoją książkę „Prawdziwe zmiany”. Była też zbiórka charytatywna organizowana przez partnera Konferencji Fundację SYMODO. I dla rozrywki wprowadzenie do nauki żonglerki – każdy mógł spróbować, poświczyć, popatrzeć jak to robią inni, bo okazało się że sporo osób obecnych na konferencji żonglować trzema piłeczkami umie.

 

Była też część targowa – na tej edycji duża, bo ponad 20 stoisk z różnorodnymi produktami – jako że wellness to równowaga na stoiska panowała duża różnorodność. Były więc zdrowe warzywa i owoce, jogurty, miody, pierogi, suplementy, kosmetyki, książki, nauka żonglowania i usługi finansowe. Jestem pewna, że każdy odwiedzający konferencję mógł znaleźć coś dla siebie. Warto wspomnieć o Centrum Promocji Zdrowia i Fitnessu, firmie BeHappy (suplementy diety) i Ecco (ekologiczne pranie ozonowe bez detergentów). Komu się nie udało zrobić zakupów na miejscu, a coś go zainteresowało może poszukać w internecie albo poczekać do lutowej, dziewiątej edycji Konferencji Wellness, która odbędzie się 27 lutego 2016 roku - więcej o niej już niedługo na stronie konferencji – www.konferencje.ppiu.pl

 

Sponsorem tej  edycji Konferencji Wellness była Platforma-zakupow.pl – internetowy sklep z produktami krzemowymi, kolagenem i produktami na bazie orzechów indyjskich oraz firma IBI.pl, która przygotowywała wszystkie materiały drukowane na konferencję – zaproszenia, ulotki, plakaty. Relację z konferencji będzie można obejrzeć w Telewizji Warszawa.

Czytany 4235 razy Ostatnio aktualizowany: poniedziałek, 14 grudzień 2015 12:18

Kontakt siopka

Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych
00-322 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 66 lok.1A, tel. (22) 828 11 22, tel. kom +48 668 121 922, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja: Sąd Rejonowy dla  M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000495242, NIP: 525-25-78-103, REGON: 147079996
Bank : Pekao S.A. XV o/W-wa, Konto: PL  11 12402887 1111 0010 5619 0662